Vianoce 2019

Prezrite si prebiehajúce vianočné akcie s ecco Martin.

…pokračovanie článku

Nová generácia

Tento týždeň sa v ECCO Slovakia udialo veľa… máme nového finančného riaditeľa, vyrobili sme 50 miliónty pár topánok, prešli opäť na 9 zmien a navyše privítali nových študentov Duálneho vzdelávania.

…pokračovanie článku

Srdce máme na dlani a dobro v krvi

Aj v utorok 11.9.2018 sme sa o tom presvedčili. Teší nás, že devätnásť zamestnancov sa odhodlalo darovať kus zo seba, darovať to najvzácnejšie čo majú – vlastnú krv. Ešte viac nás teší, že sa odhodlalo aj osem takých, ktorí na to doteraz nenabrali odvahu. Veríme, že sa stanú pravidelnými darcami a do budúceho odberu prehovoria ďalších kolegov.

…pokračovanie článku

20 rokov ECCO Slovakia v Martine

Rok 2018 je pre ECCO Slovakia iný ako ostatné roky. Pred dvadsiatimi rokmi sa začala písať história obuvníctva v Martine. Dánsky výrobca obuvi sa rozhodol, že vybuduje jednu zo svojich výrobných fabrík v Turci. Veľa ľudí si kládlo otázku prečo práve v Martine, veď tu obuvníctvo nemalo žiadnu tradíciu. Je pravda, v tomto regióne mal silné zastúpenie strojársky priemysel a ešte dávnejšie bylinkári. Ale vhodná lokalita Turca a zručnosť ľudí rozhodli o investícii.

…pokračovanie článku

Letné prázdniny pre deti ECCO zamestnancov

Už druhý rok sa spoločnosť ECCO Slovakia spojila s profesionálmi z FATRA SKI a spoločne zorganizujú tábor pre deti zamestnancov. Vzájomnou spoluprácou aspoň čiastočne pomohli viacerým kolegom s riešením otázky, kde a ako budú ich deti tráviť prázdninové dni.

…pokračovanie článku

ecco Martin